Szukamy kierowcy, który potrącił młodego mężczyznę - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Szukamy kierowcy, który potrącił młodego mężczyznę

Data publikacji 08.01.2018

W minioną sobotę, 6 stycznia br. około 6.00 w Bielsku-Białej na ul. Partyzantów (w rejonie skrzyżowania z ul. Fabryczną), nieustalony dotąd kierujący potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 23-letniego mężczyznę. Na skutek potrącenia pieszy doznał poważnych obrażenia ciała i nieprzytomny trafił do szpitala. Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują sprawcy tego wypadku.

Około 6.00, ratownicy medyczni w drodze do pracy, w rejonie przejścia dla pieszych, zauważyli leżącego na poboczu, nieprzytomnego młodego mężczyznę. Natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego 23-latka do szpitala.

Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna został najprawdopodobniej potrącony na przejściu dla pieszych. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawcy poszukują teraz policjanci. Wszelkie informacje w tej sprawie, w szczególności mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości kierującego, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997 lub 112.

Więcej informacji...