Nowi kierownicy śląskich jednostek policji - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Nowi kierownicy śląskich jednostek policji

Data publikacji 12.06.2018

W katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyła się dzisiaj uroczystość związana z powierzeniem obowiązków na stanowiska kierownicze w śląskim garnizonie policji. Rozkazy wręczył mundurowym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński. W wydarzeniu wzięli również udział przełożeni policjantów.

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Na podstawie rozkazu personalnego Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powierzył trzem policjantom obowiązki na stanowiskach kierowniczych:

  • podinsp. Pawłowi Frycowi, dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Będzinie, na stanowisko I Zastępcy Komendanta tej samej jednostki
  • podinsp. Grzegorzowi Matuszkowi, dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego w Komendzie Miejskiej Policji w Żorach, na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim
  • podkom. Bogdanowi Kołodziejowi, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie, na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu.

Generał Krzysztof Justyński życzył awansowanym sukcesów na nowych stanowiskach.