Wiadomości

Weź udział w zajęciach i sprawdź, czy masz szansę zostać jednym z nas!

Data publikacji 23.09.2023

Już za tydzień w sobotę, zainteresowani służbą w Policji będą mieli kolejną szansę, by zmierzyć się z torem przeszkód, który należy pokonać w policyjnym teście sprawności fizycznej. Po raz kolejny Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji. Zapraszamy do uczestnictwa i czekamy na zgłoszenia!

Zapraszamy zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji do udziału w zajęciach otwartych, które odbędą się 30 września w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Poprowadzą je instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Zajęcia odbędą się w trzech turach o godzinie:

  • 8.00;
  • 10.00;
  • 12.00.

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy lub telefonicznie:

  • probnytsf@ka.policja.gov.pl;
  • 723645738.

Na zdjęciu widać policyjnego instruktora pokazującego prawidłowy sposób przenoszenia piłki lekarskiej za głowy podczas wykonywania testu sprawności fizycznej do policji. Na zdjęciu zamieszczono tekst: Czekamy na zgłoszenia. Sprawdź się. 30.09..2023. Próbny test sprawności fizycznej do Policji. Adres e-mail: probnytsf@ka.policja.gov.pl tel. 723645738

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania informacyjne, dające możliwość poznania specyfiki i charakteru służby w Policji. Projekt powstał z myślą o potrzebach młodych ludzi - absolwentów szkół średnich planujących związać swoją drogę zawodową z Policją, a także wszystkich osobach, które chcą zasilić szeregi naszej formacji oraz sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby. Podczas organizowanych przez katowicką komendę wojewódzką zajęć, zainteresowani mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej. Przystąpienie do testu sprawności fizycznej pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji.

Zapraszamy na kolejne odsłony projektu!

Jeśli zamierzasz do nas dołączyć, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.

Powrót na górę strony