Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadinsp. Romana Rabsztyna

Niech te nadchodzące dni przyniosą pokrzepienie i wiarę w lepsze jutro, niech będą dla wszystkich pełne spokoju i wzajemnej życzliwości...

 

Życzenia Wielkanocne Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadinsp. Romana Rabsztyna w wersji graficznej. Tekst życzeń ozdobiony jest przez grafikę przedstawiającą koszyczek z jajkami wielkanocnymi oraz gałązkami z "baziami". Wersja tekstowa jest zamieszczona poniżej.

 

Szanowni Państwo,
Policjantki, Policjanci,
Pracownicy Policji,
Emeryci i Renciści Policyjni

 

Wielkanoc jest źródłem radości i nadziei, które wypełniają nasze domy i serca.

W tym szczególnym okresie zadumy pragnę przekazać Państwu życzenia wielu niepowtarzalnych chwil, ciepłej rodzinnej atmosfery oraz wszelkiej pomyślności.

Niech te nadchodzące dni przyniosą pokrzepienie i wiarę w lepsze jutro, niech będą dla wszystkich pełne spokoju i wzajemnej życzliwości.

Specjalne podziękowania oraz serdeczne życzenia kieruję do policjantów, którzy podczas świąt będą z zaangażowaniem i poświęceniem realizować swoje zadania służbowe.

Dziękuję Wam za wysiłek i trud, jaki wkładacie w ochronę bezpieczeństwa obywateli.

W imieniu Kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz swoim własnym życzę Państwu oraz Waszym najbliższym zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

 

Komendant Wojewódzki Policji
w Katowicach
nadinsp. Roman Rabsztyn

Powrót na górę strony