Świąteczny flash mob z policyjną orkiestrą. Odcinek 1 - Katowice

Zapraszamy na świąteczny koncert na żywo, który odbędzie się 20 grudnia o godzinie 17.00 na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Katowicach. Świąteczne utwory wykonają muzycy z policyjnej orkiestry. Jako zapowiedź tego wydarzenia prezentujemy krótki popis umiejętności policyjnej orkiestry, nagrany w formie flash moba na rynku w Katowicach. Kolejne dwa odcinki - z Gliwic i Rybnika zaprezentujemy jeszcze w tym tygodniu.

Śląscy policjanci przygotowali dla mieszkańców naszego województwa niespodziankę. Z okazji zbliżających się świąt, muzycy z policyjnej orkiestry zagrają koncert na żywo, podczas którego zaprezentują własną interpretację świątecznych utworów. Jako wstęp do muzycznego wydarzenia i przedsmak tego, co policyjni artyści przygotowali dla mieszkańców, w kilku miastach na Śląsku powstały tzw. flash moby, podczas których muzycy niespodziewanie, bez słowa wstępu pojawiali się na rynku, po to, by zagrać kilka świątecznych utworów. Niczego nieświadomi ludzie mieli okazję usłyszeć kilka utworów, po których zagraniu, policjanci zniknęli w tłumie równie szybko, jak się pojawili. Zachęcamy do obejrzenia pierwszego z trzech odcinków flash mob, który powstał w Katowicach.

Koncert Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbędzie się 20 grudnia o godzinie 17.00 przy Jarmarku Bożonarodzeniowym na katowickim rynku. Serdecznie zapraszamy!

Opis filmu: film przedstawiający występ orkiestry policyjnej na rynku w katowicach

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 46 MB)

Opis nagrania: audiodeskrypcja do filmu

Pobierz plik (format mp3 - rozmiar 687.74 KB)

Powrót na górę strony