Wiadomości

Wygrali strażacy

Data publikacji 03.12.2012

W sobotę, 1 grudnia odbyły się finały 7. edycji Mistrzostw Służb Mundurowych Powiatu Gliwickiego w Futsalu. Impreza zorganizowana została po raz drugi przez region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA działający w pyskowickim komisariacie. W finale znaleźli się strażacy i żołnierze.

W sobotę odbyły się finały 7 edycji Mistrzostw Służb Mundurowych Powiatu Gliwickiego w Futsalu. Impreza zorganizowana została po raz drugi przez region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA działający w pyskowickim komisariacie. W finale znaleźli się strażacy i żołnierze.

W rozgrywkach pierwsze miejsce i Puchar Przechodni Burmistrza Miasta Pyskowice zdobyła drużyna wystawiona przez Państwową Straż Pożarną z Pyskowic. Srebro trafiło do żołnierzy z 6 batalionu powietrznodesantowego w Gliwicach – zwycięzców poprzednich edycji.
Trzecie miejsce po dogrywce i rzutach karnych zdobyła drużyna reprezentująca gliwicką prokuraturę okręgową, która pokonała drużynę z I komisariatu policji.

Najlepsze zespoły odebrały z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta Pyskowice – Wiesława Leszczyńskiego oraz I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gliwicach – podinsp. Marka Nowakowskiego pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju z 17 trafieniami został Grzegorz Kowalski z drużyny Straży Pożarnej, najlepszym bramkarzem został Radosław Woźniak – strzegący bramki Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. Wszyscy obecni otrzymali zaproszenia na kolejną ósmą edycję mistrzostw.

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 15.45 MB)